Kurumsal

Siz değerli müşterilemize sağlıklı hizmeti sunarak sizin ilk tercihiniz olmaktır. Ankara genelinde diş klinikleri arasında yer alarak Türkiye genelinde markamızı ve hizmetimizi ön plana çıkarmaktır. Bu hizmetleri sunarken gelişen son teknolojik imkanlardan yararlanarak bütün hastalarımızın memmuniyet düzeyini artırmaktır

 

Dent Aydınlıkevler  Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Olarak Vizyonumuz:

Siz değerli müşterilemize sağlıklı hizmeti sunarak sizin ilk tercihiniz olmaktır. Ankara genelinde diş klinikleri arasında yer alarak Türkiye genelinde markamızı ve hizmetimizi ön plana çıkarmaktır. Bu hizmetleri sunarken gelişen son teknolojik imkanlardan yararlanarak bütün hastalarımızın memmuniyet düzeyini artırmaktır.

Dent Aydınlıkevler Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Olarak  Misyonumuz:

Siz değerli hastalarımızın ağrılarını dindirmek,
Siz değerli hastalarımızın doğru bir biçimde bilgilendirilmesini sağlamak,
Siz değerli hastalarımızın isteklerini yerine getirmek,
Hasta memnuniyetinin olmasını sağlamak,
Günümüzde ağız ve diş tedavisi alanında ki son teknolojik araçlardan yararlanarak siz değerli hastalarımıza üstün hizmeti vermek,
Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak primum non nocere (Önce zarar verme) prensibini izleyerek hastaya müdahale etmektir.

Önceliğimiz hijyenik bir ortamda, güler yüzlü hekim ve personellerimizle birlikte güzel ve estetik bir gülüşe sahip olmalarını sağlayarak kendilerine güvenlerinin gelmesini sağlamaktır.
Çünkü kliniğimizde ilk hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktır ve bu hedef bizim için çok değerlidir. 

whatsapp yol tarifi instagram telefon
Ücretsiz Muayene Formu
Bilgilerinizi Bırakın Sizi Hemen ArayalımBaşında 0 olmadan bitişik giriniz
Kişisel bilgileriniz hiçbir kurumla paylaşılmayacaktır.